KOMPOZYT-EXPO 2022


Bezpłatna rejestracja na targi! Czekamy na Ciebie!

O materiałach kompozytowych bez tajemnic

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to miejsce prezentacji produktów, innowacyjnych technologii, nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny. Kolejna edycja odbędzie się 28 i 29 września 2022 r. w EXPO Kraków.

KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów.

Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę.

Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. W jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Polska - właściwy kierunek

Polska to doskonałe miejsce do inwestowania i rozwijania biznesu. Polski 38-milionowy rynek zbytu jest jednym z największych w Unii Europejskiej. Dogodne położenie w centrum Europy i na skrzyżowaniu jej głównych szlaków komunikacyjnych sprawia, że z Polski można eksportować towary do wszystkich krajów europejskich i w ten sposób dotrzeć do ponad pół miliarda konsumentów. Wśród głównych partnerów handlowych Polski są m.in.: Niemcy, Rosja, Chiny, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Węgry, Ukraina i Hiszpania. Światowe koncerny chętnie wybierają Polskę jako lokalizację swoich nowych inwestycji w Europie.

SUROWCE

SUROWCE


LAB-CONTROL


LOTNICTWO

MOTORYZACJA

MOTORYZACJA

ENERGIA

ENERGIA WIATROWA


MASZYNY I NARZĘDZIA

KOLEJNICTWO

KOLEJNICTWO

SPORT

SPORT

SZKUTNICTWO

SZKUTNICTWO

MILITARIA

MILITARIA

BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO

USŁUGI

USŁUGI

Rada Naukowa

Rada Naukowa jest organem opiniotwórczym, doradczym, wspierającym organizatora Targów KOMPOZYT-EXPO® w kwestiach merytorycznych, które dotyczą m.in. zakresu branżowego, szczegółowej tematyki seminariów odbywających się podczas Targów, a także konkursu targowego.

Przewodnicząca Rady Naukowej

Anna Boczkowska
prof. dr hab. inż.
Politechnika Warszawska, PAN

Członkowie Rady Naukowej

Anna Dolata
dr hab. inż. prof. PŚ


Politechnika Śląska, PTMK

Andrzej Błędzki
prof. dr hab. inż.


Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, PAN

Tadeusz Uhl
prof. dr hab. inż.


Akademia
Górniczo-Hutnicza, PAN

Krzysztof Dragan
Płk. dr hab. inż. prof. ITWL

Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych, PTMK

Stanisław Kuciel
dr hab. inż. prof. PK


Politechnika Krakowska

Andrzej Czulak
dr inż., Lider PKTKPolski Klaster Technologii Kompozytowych

CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO® 3.0

- spotkanie z liderami polskiej społeczności kompozytowej już za nami!

CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO®​ 3.0 - trzecia edycja konferencji online dla branży materiałów kompozytowych w Polsce, została zorganizowana przez Targi w Krakowie, Polski Klaster Technologii Kompozytowych i Politechnikę Warszawską. A to wszystko pod patronatem Komitetu Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Polskiej Akademii Nauk, a także Polskiego Towarzystwa Materiałów Kompozytowych. Wydarzenie odbyło się 18 i 19 listopada 2021 r. i objeło następujące bloki tematyczne:


  • biokompozyty do zastosowania w technice
  • kompozyty w budownictwie
  • metody badań i certyfikacji kompozytów
  • infuzja jako metoda wytwarzania kompozytów wielkogabarytowych

CWT-3.0-ZAPOWIEDZ

E-KATALOG-FIRM

Aktualności

 

 

Patronaty i współpraca

KOTWICA