Rozporządzenie Rady Ministrów umożliwiające odmrożenie branży targowej stawia przed nami wiele wyzwań. Webinar przygotowany przez zespół Targów w Krakowie ma na celu usystematyzowanie wiedzy i podzielenie się doświadczeniem zebranym przez wieloletnią współpracę z branżą.


Wśród zaproszonych gości znajdą się: Ewa Woch - Wiceprezes Targów w Krakowie, Przemysław Trawa - Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich, Eric Everard - CEO Easyfairs Group, Mateusz Kania - Kierownik Działu Organizacji Technicznej i Inspektor ds. Sanitarnych w EXPO Kraków oraz Andrzej Trela - Przedstawiciel Konfederacji Lewiatan. Gospodarzem spotkanie będzie Grażyna Grabowska - Prezes Targów w Krakowie. Wydarzenie realizowane jest dzięki wsparciu technicznemu firmy Eventx.

Transmisja konferencji rozpocznie się o godzinie 11.00 na profilu Facebook Targi w Krakowie  https://www.facebook.com/targi.w.krakowie oraz EXPO Kraków https://www.facebook.com/expokrakow/, a także zostanie udostępniona na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/2656444338013238/

Zachęcamy również do oglądania transmisji na LinkedIn https://www.linkedin.com/events/6673871316904488960/

Podczas konferencji na czacie będzie możliwość zadawania pytań do ekspertów. Wszystkie odpowiedzi zostaną zebrane i opublikowane w specjalnym dokumencie po konferencji.


Szczegóły dotyczące spotkania oraz agendę można sprawdzić w wydarzeniu na Facebook.