Oferta reklamowa

Smycz targowa: 2 500 zł netto

Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Nakład do indywidualnego ustalenia, jest to oferta na wyłączność.

Smycz targowa

Identyfikator targowy: 4 000 zł netto 

Logo firmy wydrukowane na rewersie każdego identyfikatora wg projektu Organizatora. Identyfikatory zostaną przygotowane dla Zwiedzających, Wystawców, Prasy, Gości VIP. Jest to oferta na wyłączność.

Identyfikator targowy

Torba targowa: 4 500 zł netto*

Logo firmy zamieszczone na torbie targowej wg projektu przygotowanego przez Organizatora. Nakład do indywidualnego ustalenia.

* oferta na wyłączność

Torba targowa

Dystrybucja materiałów reklamowych: 2 500 zł netto

Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe wydawane będą wszystkim Uczestnikom targów w kasach oraz punktach rejestracji gości. 

Jest to oferta limitowana - maksymalnie dla 3 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dystrybucja materiałów reklamowych

Naklejki podłogowe: do uzgodnienia*

Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Jest to oferta limitowana dla 2 firm. Maksymalny rozmiar naklejki: 30cm x 30cm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

* sektor A 1 500,00 zł netto [20 szt.], sektor B 2 500,00 zł netto [30 szt.], sektor C 3 500,00 zł netto [40 szt.]

Naklejki podłogowe

Flaga reklamowa: 650 zł netto| szt.

Takiej reklamy nie można nie zauważyć! Flagi to idealny sposób na zaznaczenie swojej obecności w EXPO Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć masztów [o wymiarach 100cm x 400cm lub 120cm x 400cm] znajdujących się przed obiektem. Wydruk dostarcza Zamawiający zgodnie z wytycznymi Organizatora.

Flaga reklamowa

Reklama na siatce parkingu EXPO Kraków: 1 000 zł netto| szt.

Banner reklamowy na siatce ogrodzeniowej wokół obiektu będzie doskonalone widoczny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych Odwiedzających targi, odbywające się w EXPO Kraków. Estetyczne, wykonane z materiałów dobrej jakości tablice reklamowe, nieograniczone możliwości – nawet do 10 m długości! Wymiar pojedynczego banneru: 1,7 m x 2,40 m.

Reklama na siatce parkingu

Siatka wielkoformatowa na froncie obiektu EXPO Kraków: 6 000 zł netto| szt.

Najbardziej ekskluzywny segment reklamy outdoorowej na specjalne okazje! Takich plansz może być jedynie kilka, nie ma więc obawy, że Państwa przekaz zginie w natłoku innych informacji. Prestiżowa forma reklamy, dostępna w różnych formatach [6m x 6m].

Siatka wielkoformatowa

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów na terenie EXPO Kraków: 380 zł netto| m2

Umieszczone przy głównych ciągach komunikacyjnych obiektu bannery, plansze, roll up'y [wymiary oraz lokalizacja do uzgodnienia] to dobra forma reklamy, która nie pozostanie niedostrzeżona przez Zwiedzających.

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów

Telewizory w lobby i restauracji EXPO Kraków: 800 zł netto

Działaj na zmysł wzroku! Dzięki telewizorom zlokalizowanym w lobby i w restauracji można skutecznie skierować Zwiedzających do swojego stoiska targowego. Jest to alternatywna forma promocji także dla firm niebiorących udziału w targach. 45-sekundowy spot video, dostarczony przez Zamawiającego, będzie emitowany 5 razy dziennie.

Reklama video

Reklama radiowa w EXPO Kraków: 500 zł netto

Wykorzystaj siłę wyobraźni! Reklama radiowa [30-sekundowy spot audio, dostarczony przez Zamawiającego, emitowany 5 razy dziennie] to narzędzie doskonale wspierające sprzedaż. Docieraj do odpowiednich grup klientów z przekazem informującym o asortymencie handlowym, obniżkach, wyprzedażach czy ofertach specjalnych!

Reklama audio

Naklejki w toaletach: 2 000 zł netto

Wykorzystaj siłę wyobraźni! Szczegółowe wymiary do ustalenia. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi Organizatora. Cena zawiera koszt produkcji, montażu i demontażu. Przy hali Dunaj.

NAKLEJKI W TOALETACH

Naklejki nad wejściem głównym: 3 000 zł netto | szt.

Reklama doskonale widziana przez każdego, kto wchodzi do EXPO KRAKÓW. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi Organizatora, cena zawiera koszt produkcji, montażu i demontażu. Środkowe panele, drzwi i nadstawka.

NAKLEJKI NAD WEJSCIEM GLOWNYM