KOMPOZYT-EXPO-2020-KRAKOW

Oferta reklamowa

Smycz targowa: 2 500 zł netto


Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Nakład do indywidualnego ustalenia, jest to oferta na wyłączność.

Smycz targowa

Identyfikator targowy: 4 000 zł netto - sprzedane


Logo firmy wydrukowane na rewersie każdego identyfikatora wg projektu Organizatora. Identyfikatory zostaną przygotowane dla Zwiedzających, Wystawców, Prasy, Gości VIP. Jest to oferta na wyłączność.

Identyfikator targowy

Torba targowa: 4 500 zł netto*


Logo firmy zamieszczone na torbie targowej wg projektu przygotowanego przez Organizatora. Nakład do indywidualnego ustalenia.

* oferta na wyłączność

Torba targowa

Dystrybucja materiałów reklamowych: 2 500 zł netto


Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe wydawane będą wszystkim Uczestnikom targów w kasach oraz punktach rejestracji gości. 

Jest to oferta limitowana - maksymalnie dla 3 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dystrybucja materiałów reklamowych

Naklejki podłogowe: od 1 500 zł netto*


Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Jest to oferta limitowana dla 2 firm. Maksymalny rozmiar naklejki: 30cm x 30cm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

* sektor A 1 500,00 zł netto [20 szt.], sektor B 2 500,00 zł netto [30 szt.], sektor C 3 500,00 zł netto [40 szt.]

Naklejki podłogowe

Flaga reklamowa: 650 zł netto| szt.


Takiej reklamy nie można nie zauważyć! Flagi to idealny sposób na zaznaczenie swojej obecności w EXPO Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć masztów [o wymiarach 100cm x 400cm lub 120cm x 400cm] znajdujących się przed obiektem. Wydruk dostarcza Zamawiający zgodnie z wytycznymi Organizatora.

Flaga reklamowa

Reklama na siatce parkingu EXPO Kraków: 1 000 zł netto| szt.


Banner reklamowy na siatce ogrodzeniowej wokół obiektu będzie doskonalone widoczny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych Odwiedzających targi, odbywające się w EXPO Kraków. Estetyczne, wykonane z materiałów dobrej jakości tablice reklamowe, nieograniczone możliwości – nawet do 10 m długości! Wymiar pojedynczego banneru: 1,7 m x 2,40 m.

Reklama na siatce parkingu

Siatka wielkoformatowa na froncie obiektu EXPO Kraków: 5 000 zł netto| szt.


Najbardziej ekskluzywny segment reklamy outdoorowej na specjalne okazje! Takich plansz może być jedynie kilka, nie ma więc obawy, że Państwa przekaz zginie w natłoku innych informacji. Prestiżowa forma reklamy, dostępna w różnych formatach [6m x 6m].

Siatka wielkoformatowa

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów na terenie EXPO Kraków: 350 zł netto| m2


Umieszczone przy głównych ciągach komunikacyjnych obiektu bannery, plansze, roll up'y [wymiary oraz lokalizacja do uzgodnienia] to dobra forma reklamy, która nie pozostanie niedostrzeżona przez Zwiedzających.

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów

Telewizory w lobby i restauracji EXPO Kraków: 800 zł netto


Działaj na zmysł wzroku! Dzięki telewizorom zlokalizowanym w lobby i w restauracji można skutecznie skierować Zwiedzających do swojego stoiska targowego. Jest to alternatywna forma promocji także dla firm niebiorących udziału w targach. 45-sekundowy spot video, dostarczony przez Zamawiającego, będzie emitowany 5 razy dziennie.

Reklama video

Reklama radiowa w EXPO Kraków: 500 zł netto


Wykorzystaj siłę wyobraźni! Reklama radiowa [30-sekundowy spot audio, dostarczony przez Zamawiającego, emitowany 5 razy dziennie] to narzędzie doskonale wspierające sprzedaż. Docieraj do odpowiednich grup klientów z przekazem informującym o asortymencie handlowym, obniżkach, wyprzedażach czy ofertach specjalnych!

Reklama audio

Naklejki w toaletach: 3 000 zł netto


Wykorzystaj siłę wyobraźni! Szczegółowe wymiary do ustalenia. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi Organizatora. Cena zawiera koszt produkcji, montażu i demontażu.

NAKLEJKI W TOALETACH


Naklejki nad wejściem głównym: 1 000 zł netto | szt.


Reklama doskonale widziana przez każdego, kto wchodzi do EXPO KRAKÓW. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi Organizatora, cena zawiera koszt produkcji, montażu i demontażu. Do wyboru lewy, prawy, środkowy lub wszystkie panele.

NAKLEJKI NAD WEJSCIEM GLOWNYM