KOMPOZYT-EXPO-2019-KRAKOW

Dlaczego KOMPOZYT-EXPO®​? 

2-dni-targowe

2​ dni

targowe

230-wystawców

1609

Wystawców

3152-zwiedzających

23019

Zwiedzających

21-krajów

30

państw

* dane statystyczne z lat 2010-2018

10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 8-9 października 2019.


KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności.

 

Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. W jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Dla Wystawców

Formularze zgłoszeniowe, specyfikacja stoisk, wybór dogonej lokalizacji - sprawdź, co przygotowaliśmy w tym roku!

Dla Zwiedzających

Zadbaj o swój czas i zaplanuj pobyt na targach - godziny otwarcia, ceny biletów, rezerwacje hotelowe.

Poprzednia edycja

Największe Targi branży kompozytów w Europie Środkowo-Wschodniej w 2018 - zobacz podsumowanie.

"Można spotkać tutaj wielu Kontrahentów [...]"