KOMPOZYT-EXPO-2020-KRAKOW


Salon klejenia i uszczelniania SEAL-BOND

Od 10 lat są w zakresie tematycznym KOMPOZYT-EXPO®. Ale do tej pory nie zostały w szczególny sposób docenione. W końcu nastał ich czas - czas klejów i uszczelniaczy! Podczas tegorocznej wystawy stworzym dla tego segmentu rynku szczególne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji. Miejsce gdzie producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania będą mogli zaprezentować swoje rozwiązania potencjalnym odbiorcom.


Do udziału w Salonie zapraszamy producentów i dystrybutorów: klejów przemysłowych, primerów i aktywatorów, uszczelniaczy, maszyn, urządzeń i akcesoriów dla przemysłu wytwórczego, robotów i zrobotyzowanych linii do klejenia, osprzętu, narzędzi ręcznych i środków chemicznych, lakierów i sprzętu do malowania, smarów

zabezpieczających, past silikonowych, środków ochronnych, środków do czyszczenia połączeń uszczelnianych, uszczelnień statycznych: pierścieni, uszczelnień do połączeń rurowych, sznurów elastomerowych, pierścieni oporowych, pokryw gumowych, uszczelnień do złączy śrubowych, uszczelnień dynamicznych, sprzętu BHP​.


Mając na uwadze ofertę Salonu, do jego odwiedzenia zachęcamy przedstawicieli branż: automotive, budowlanej, elektrycznej, kolejowej, konstrukcji stalowych, meblarskiej, 

hydrauliczno-pneumatycznej oraz stolarki otworowej, opakowaniowej, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, tworzyw sztucznych, przemysłu skórzanego, szklarskiej, wodociągowej, a także producentów kotłów oraz systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji, pomp i zaworów, maszyn spożywczych.

 

W sprawie szczegółowych informacji, prosimy o kontakt na adres e-mail: kompozyty@targi.krakow.pl

"Stawiamy na jakość..."

MARCIN-SKRZATEK-VIVTEK

"Ostatnich pięć lat to dynamiczne zmiany na rynku. Jako jedna z pierwszych firm działających w branży klejów strukturalnych dla kompozytów, miałem okazję obserwować ten proces na przestrzeni lat. Najbardziej cieszy fakt, że polskie firmy zwracają uwagę już nie tylko na cenę produktu, ale również na jego jako jakość oraz obsługę, którą zapewnia dostawca. Dzięki temu chałupniczo robione produkty zastąpiły kleje stosowane przez największych na świecie. Można powiedzieć więc, że Polska nie tylko dogoniła Europę, ale zaczyna z nią śmiało konkurować."

 

Marcin SkrzątekPrezes Vivtek Sp. z o.o. sp.k.

Vivtek Sp. z o.o. sp.k. - to rodzinna firma, działająca na terenie całej Polski. To pierwszy dystrybutor klejów konstrukcyjnych brytyjskiej marki Scigrip. W ich ofercie znajdują się również środki antyadhezyjne Marbocote i mocowania Veck, a także inne materiały, przydatne w procesie produkcyjnym.